معرفی شرکت

این شرکت در سال 1394 تحت عنوان هوشمند ساز فراهم تاسیس و در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید.

شرکت ما به صورت مداوم در حال خرید و فروش عمده محصولات در زمینه فولاد بوده است و نیز تعامل بسیاری با شرکت ها و کارخانجات مختلف داخلی و خارجی داشته است. این شرکت جهت تسهیل تجارت خود با مشتریانش ، با چندین شرکت بین المللی و دفاتر بازرگانی در خارج از ایران نیز در تعامل بوده است.

این شرکت به یکی از مورد اطمینان ترین شرکت های فعال در زمینه تجارت بین الملل تبدیل شده است که به عنوان صادرکننده و واردکننده و عرضه کننده مستقیم محصولات با حجم عظیمی از کالاهای مختلف در ارتباط است که این امر موجب به وجود آمدن اعتماد میان این شرکت و مشتریان ارزشمندش شده است و نیز تجارب ارزشمندی را برای ما به همراه داشته است.

از توانمندی های ما می توان به این مهم اشاره کرد که در هر دپارتمان با توجه به نیاز های مشتری ، کارشناسان با سابقه به صورت تخصصی و با کیفیت بالا و سفارشی پاسخ گو خواهند بود تا نیازهای هر شخص حقیقی و یا حقوقی را در قالب اقتصاد مدرن رو به رشد و پویای امروز پوشش دهند.

هوشمند ساز فراهم یک شرکت تجاری – بازرگانی ایرانی است ؛ ما این شرکت را بنا نمودیم تا مشتریان و تامین کنندگان با بهره گیری از پیشنهادات ما با دامنه وسیعی از راه حل ها در نحوه مدیریت ، تأمین تدارکات و برنامه ریزی های تابعه جهت واردات و صادرات خود روبرو باشند و با بهره گیری از تجارب کارشناسان ما ، مشکلات خود را در اسرع وقت مرتفع نمایند.

ما بهترین شرایط بازرگانی و خرید و فروش و عرضه محصولات را بر طبق عرضه تأمین کننده و تقاضای مشتریان خود شناسایی نموده و با تخمین هزینه های 

 یک پروسه تجاری و بازرگانی و نیز ارزیابی ثبات در هر معامله ، ریسک بازرگانی بین المللی را تا حد صفر کاهش داده و موجب ایجاد بازار رقابتی در زمینه تجارت بین الملل گشته ایم. هدف ما باقی ماندن به عنوان پیشروترین و برجسته ترین تأمین کننده در منطقه است. برای رسیدن به این منظور تمام تمرکز و قوای خود را معطوف به بهبود بخشیدن کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود کرده ایم.

پرسنل دپارتمان های ما در هوشمند ساز فراهم ، با هدف ارتقای خدمت رسانی به مشتریان ، روابط موفقیت آمیزی میان تأمین کنندگان ما و مشتریان ما از کشورهای مختلف برقرار نموده اند.

هر پروسه بازرگانی بر اساس نیازمندی های هر شخص حقیقی و یا حقوقی به پیش خواهد رفت تا فرآیند واردات و صادرات و خرید و فروش محصولات هرچه سریعتر و کم هزینه تر برای مشتریان ما به وقوع بپیوندد. متخصصان شایسته و بهره گیری از منابع جدید تکنولوژی توسط ما این اطمینان را برای گرفتن بهترین نتیجه در کسب و کارتان حاصل می کنند.

در حال حاضر این شرکت با ادامه روند فعالیتهای خود در زمینه فولاد به پشتوانه کادر مجرب خود و با به کارگیری متخصص ترین نیروها به عنوان یکی از تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد نیز حضور یافته است.

دپارتمان های مختلف ما در زمینه صادرات و واردات انواع کالاهای صنعتی و مواد اولیه فولادی مورد نیاز صنایع کارخانجات کشور و تامین مواد اولیه و ارقام خاص برای سازمان ها و کارخانجات فعالیت خود را آغاز نموده و امید است با یاری خداوند متعال و در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید ملی کشور، این شرکت بتواند گام کوچکی در راستای چرخ اقتصادی و تولیدی کشور برداشته و در راه اندازی و توسعه کارخانجات فولادی در آبادانی ایران عزیز اسلامی سهیم باشد.

خط مشی شرکت

هدف ما باقی ماندن به عنوان پیشروترین و برجسته ترین تامین کننده در منطقه است. برای رسیدن به این منظور تمام تمرکز و قوای خود را معطوف به بهبود بخشیدن کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود کرده ایم.

این شرکت با پایبندی به اصول اخلاقی و با مقید بودن نسبت به تعهدات خود در قبال مشتریان عزیز ، در نظر دارد تا با ارائه خدماتی حرفه ای و با کیفیت بتواند گامی در عرصه جلب رضایت مشتری و پیشبرد اهداف خود مبنی بر توسعه اقتصادی کشور بردارد.

چشم انداز

هوشمند ساز فراهم به پیاده سازی بهترین آموخته های خود از طریق تجربیات گسترده و دانش منحصر به فردش در بازار جهانی ادامه خواهد داد. نتیجه این امر حصول اطمینان در کیفیت بالای خدمات رسانی می باشد که مشتمل بر مشتری مداری است .

ما جهت خدمت رسانی در زمینه تجاری و بازرگانی تخصص دیده ایم که شناخت هرچه بیشتر بازخوردهای مشتریان و همکاران ، ما را در بهبود کیفیت خدمات رسانی به شما عزیزان یاری خواهد نمود.

تعهدات ما

ما همواره مسئولیت پذیر ، پاسخگو ، حرفه ای و متعهد به نیازهای مشتریان خود هستیم و به سبب توجه ویژه به مشتری مدار بودن توانسته ایم خود را به عنوان یک شریک تجاری امین و وفادار اثبات نماییم.

هوشمند ساز فراهم این اطمینان را می دهد که همواره حامی شما و در کنار شما در زمینه تجارت داخلی و تجارت بین الملل خواهد بود.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید