حمل و نقل بین المللی و ترانزیت

شرکت هوشمند ساز فراهم جهت تسهیل امور واردات و صادرات مشتریان خود در زمینه فرواردری، ترخیص کالا، ترانزیت و لجستیک نیز فعالیت می کند و تجربه چشم گیری در این زمینه دارد. ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه ی خود بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم. تیم حرفه ای این شرکت سعی بر این دارد که بهترین سرویس با بهترین قیمت را به مشتریان ارائه دهد.

دپارتمان حمل و نقل ما در هوشمند ساز فراهم یکی از به روزترین و معتبرترین شرکت های ترخیص کالا در سراسر ایران می باشد ، و به طور مداوم در گمرکات استان تهران و استان های مرزی مشغول به فعالیت گمرکی می باشیم که دارای خدماتی از قبیل ترخیص کالا (واردات-صادرات) ، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا از کشورهای آسیایی ، اروپایی و دیگر کشورهای مختلف دنیا می باشیم ، و بدین ترتیب به همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای تاجران تبدیل گشته ایم.

صاحبان محترم کالا می توانند جهت مشاوره و دریافت بهترین خدمات ترخیص کالا و حمل و نقل بین المللی نسبت به ارسال کالاهای تجاری و نمونه خود از کشورهای مختلف دنیا با اعتماد کامل و بی هیچگونه نگرانی اقدام نمایند و پس از ترخیص از گمرکات کشور کالای خود را به طور کاملاً قانونی همراه بارنامه دریافت نمایند.

ترخیص کالا و سایر امور گمرکی

شرکت هوشمند ساز فراهم از فعالترین و خوشنام ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد که توانسته است طی سالها فعالیت بی وقفه و مستمر، خدمات ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترین شرکت های تجاری و صنعتی را به عهده گیرد.

كادر این شركت همواره با پایبندی به اصول اخلاقی، صداقت در عملكرد، رعایت انصاف، مسئولیت پذیری و به كارگیری سرعت و دقت در راستای حمایت از منافع مشتری و ارائه خدمات مطلوب مورد درخواست مشتری طی سالیان اخیر رشد چشمگیری در افزایش رضایتمندی و انجام تعهدات خود داشته است و در حال حاضر همكاری های گسترده و منظمی با شركتهای خوشنام بازرگانی و واحدهای تولیدی معتبر دارد.


لذا شركت هوشمند ساز فراهم جهت رفع نیازهای تجار و بازرگانان عزیز فعالیت های تخصصی زیر را ارائه می دهد :

  • انتخاب كوتاه ترین راه جهت ترخیص كالا با بكارگیری افراد باتجربه در گمرك

  • انتخاب مناسب ترین مأخذ تعرفه به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان

  • اخذ كلیه مجوزها از ارگان های مختلف مانند دریافت ثبت سفارش از وزارت بازرگانی ، اخذ معافیت گمركی و …

  • مشاوره بازرگانی و گمركی و ارایه مشاوره برای موارد استانداردی مرتبط با گمرك

  • ثبت سفارش و اخذ مجوزهای بازرگانی كالاهای مجاز

  • واردات و صادرات کالا از كلیه گمركات كشور

  • امكان دریافت كالا از مبدأ (انبار فروشنده) و تحویل در انبار شما

  • همكاری در دریافت بهترین هزینه حمل

 

شما میتوانید برای استفاده از خدمات دپارتمان بازرگانی داخلی و بین الملل هوشمند ساز فراهم با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

دفتر مرکزی

021-22049923

پست الکترونیکی

trading@hsftrading.com

مارا در صفحات اجتماعی دنبال نمایید